COŚ NA...brzydkie zapachy

COŚ NA... BRZYDKIE ZAPACHY

Nowatorska metoda

neutralizacji odoru

Preparat skutecznie usuwa najczęściej występujące w Twoim domu nieprzyjemne zapachy organiczne i nieorganiczne. Jego działanie opiera się na chemicznej dezaktywacji cząsteczek odorów, która w przeciwieństwie do dezodoryzacji, usuwa je a nie tylko maskuje substancjami zapachowymi. 

COŚ NA… BRZYDKIE ZAPACHY jest mieszaniną ekstraktów pochodzenia roślinnego, której aktywne składniki produktu wchodzą w reakcję chemiczną z uciążliwymi cząsteczkami odoroczynnymi. Tworzą się nowe, nieaktywne zapachowo cząsteczki, które łatwo ulegają biodegradacji i nieprzyjemny zapach znika! 

Efekt neutralizacji jest natychmiastowy. Już po jednorazowym zastosowaniu COŚ NA… BRZYDKIE ZAPACHY poczujesz różnicę. Powietrze w Twoim otoczeniu będzie czyste, pozbawione uciążliwych zapachów źle wpływających na Twoje samopoczucie.  

środek eliminujący brzydkie zapachy postawiony w domu obok schodów

Neutralizacja odorów organicznych i nieorganicznych

Atomizer

Ekstrakty pochodzenia roślinnego

Zastosowanie: w pomieszczeniach

Opakowanie: 450 ml

Karta charakterystyki

Ciekawostka!

Mogłoby się wydawać, że otaczających nas zapachów nie sposób zliczyć, a naukowcy rozróżniają ich tylko 7! Wszystkie inne zapachy, które wyczuwamy są jedynie wersją któregoś z poniższych. Oto one: eteryczny, kamforowy, zbutwiały, kwiatowy, miętowy, ostry, zgniły.